| paul54 a întrebat:

Vreau sa știu cum pot să-mi facă un abonament pe autobuz de rural făcând naveta, eu stau la sat iar liceul meu e la oras și am un singur autobuz din sat la mine care merge la oras, unde trebuie sa ma duc sa mi-l facă? Banii trebuie sa îi dau șoferului de autobuz sau cui pentru ca vreau sa mi-l și deconteze.

Răspuns Câştigător
| Valentin1308 a răspuns:

În primul rand dacă ai un singur autobuz care duce spre oras, întreba șoferul dacă accepta abonament și poate iti și explica cum sa faci.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Întreabă șoferul despre abonament și vezi ce zice.