| Alearian a întrebat:

acum cateva zile am avut ora de biologie (clasa a 10a) si dna profesoara ne preda despre reproducere, dar aceasta a inceput sa vorbeasca despre punctul G si ca exista 2 tipuri de "placere" la femei, eu stiam ca nu apare asta in programa si ar fi interzis sa ne vb despre acest subiect. Am inregistrat in ora cand facea acest lucru si va intreb daca cu adevarat este interzis si daca as putea face o plangere/reclamatie impotriva dansei?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De unde ai scos ca este interzis? Nu exista vreo prevedere legala sau regulamentara care sa interzica asta, mai ales la cl. a X-a. Si tu ai savarsit o ilegalitate inregistrand ce a spus profesoara, asa ca poti fi sanctionat disciplinar. Ar fi bine sa stergi inregistrarea si sa nu faci valuri.

| Alearian explică:

Salut, intre timp au luat parintii legatura cu directiunea scolii si profesoara va fi sanctionata, raspunsul tau este foarte eronat si da dovada de nepasare necunoastere si raspundere in scarba si fara informare, esti penibil!

| doctorandus a răspuns (pentru Alearian):

Ioandelasal e jurist. Daca inainteaza aia proces contra scolii, ghici pe cine va pica magareata?