| Florinel690 a întrebat:

Am comandat in 28 decembrie la eMAG un laptop si nu mergea. Adică nu puteam instala windows. A fost trimis în service, s-a rezolvat si a fost totul ok. Ieri seara eram pe net, mi-a apărut ceva eroare pe ecran si s-a atins si daca dau pornire se aprinde becul insa pe ecran nu apare nimic. Bănuiesc că e placa video. Pe mine ma intereseaza daca mai pot returna produsul acum. Deja ar fi a doua oara cand ar trebui trimis in service in termen de o luna. Are termen de retur de 30 de zile. Eu as dori sa il schimb, sa mai pun bani eventual pentru ceva mai bun. Mă poate ajuta cineva cu un sfat?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se mai poate sa-l returnezi. Ia legatura cu eMag si vezi cum primesti altul mai bun si cat trebuie sa mai platesti.

| Adry05 a răspuns:

Da, poti sa-l returnezi daca n-au trecut cele 30 de zile.