| Costelus710 a întrebat:

am nevoie de o copie dupa buletinul cuiva plecat în străinătate. A uitat să facă când era în țară.
Nu am buletinul persoanei respective.
Știți cumva cum aș putea proceda în cazul ăsta?
Mulțumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti trimite o poza cu buletinul si o printezi, nu e fizica nucleara

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei tu nu prea miroase a bine.

| Liviu a răspuns:

Poza pe wapp apoi ti-o scoate la imprimanta, voila.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să ceri să îți trimită o scanare, dacă ești îndreptățit la asta și are încredere în tine.

| Werrich a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el, sunt sigur ca poate scana buletinul si sa-ti trimita fisierul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui sa se ducă la un xerox, sa scaneze buletinul și sa ți l trimită pe mail. Apoi tu te duci cu poza trimisa(adică buletinul scanat) pe mail la xerox și spui ca vrei sa ți l scoată. E simplu