| Poctar a întrebat:

Buna ziua, am și eu o intrebare, daca am postat pe Instagram o poza facuta din spatele a doua prietene pe strada pe care le uram, și acum mi au dat mesaj că ele cheama politia etc. Nu s-a vazut decat parul de la spate, au voie politistii sa mi faca ceva? sau sa am oblige sa o dau jos?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pot sa cheme si FBI, nu se intampla absolut nimic si politia nu se va implica, nu ai savarsit nici o infractiune sau contraventie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ele au vrut decât să te sperie. Nici poliția nici instanța nu poate să-ți facă nimic.