| GavaAv a întrebat:

as dori sa stiu daca este posibil transferul de la un liceu la altul, de pe profil economic pe profil stiinte ale naturii, in timpul semestrului daca nu am media ultimului din clasa desi sunt 5 locuri libere in clasa respectiva? Motive: neincadradea in colectiv, naveta.
Mentionez ca sunt clasa a 11 a.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil, daca te transferi intr-un liceu din localitatea de domiciliu dar numai cu aprobarea Inspectoratului Scolar din judetul tau.

1 răspuns: