| AfloareiRazvan a întrebat:

Cum pot plati impozitul pe venit si pe bunuri imobile sau imobile online? Presupun ca pe ghiseul.ro, dar am cateva intrebari.
Eu realizez venituri din bursa, iar dupa completare declaratiei unice de venit am nevoie de semnatura digitala pe persoana fizica (Exemplu: DigiSign)?
Imi doresc din tot sufletul sa platesc online.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ghișeul taxe si impozite si întrebi acolo, ca sa plătesti online ai nevoie de parola de la ei si sa i ti faci cont, te vor ajuta tot ei, daca ai deja cont la ei, roaga i sa i ti explice cum poti plătii online fară sa mai mergi fizic la ei.