| Maria_Ana_1997_zEIi a întrebat:

ieri am fost la Anaf sa imi scot o adeverinta a veniturilor realizate pe anii 2015-2016 si mi-a spus domnul care mi le.a dat ca apare pe adeverinta cheltuieli judiciare de 10 lei si nu inteleg cum, de unde si de ce? Ce pot face sa mi se stearga acestea din evidenţă? Cred ca un angajator a facut ceva sa imi rău, ajutor! Daca cineva stie ce se poate face in aceasta situaţie cu cunostinte certe in domeniu sa ma ajute! Multumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba la ANAF nu aici, ca noi nu avem cum ghicii de ce ai tu de platit suma aia, sau din ce cauza ti-a fost dedusa, pentru cheltuieli judiciare!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai du te si intreaba la anaf ca nu te putem lamuri noi pe net care e problema.