| dharma a întrebat:

mi-au facut pasaport electronic si pe spatele lui (mai exact pe coperta verso) este lipit un cod de bare, niste fratiori mici si obraznici, au deteriorat jumatate din cod, deci codul nu se mai poate scana. Este important codul asta? Are ceva daca s-a deteriorat? Ce se poate face in acest caz? Va multumesc mult o zi buna.

2 răspunsuri:
| dharma explică:

Mi-am facut

| mamagama a răspuns (pentru dharma):

Deci ce ai facut? Daca tot pui intrebarea... pune si raspunsul daca ai aflat big grin