| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Sunt intr-o situatie cat de cat dificila! Am picat orasul de doua ori la rand(sala am luat-o din prima fara probleme) si urmeaza ca saptamana viitoare trebuie sa ma programez la oras pentru a3a oara si ultima data luand in considerare ca in septembrie imi expira dosarul si acum o programare la oras dureaza in jur de 4 luni (nici mie nu-mi vine sa cred), mie cazierul judiciar imi expira in luna mai si analizele si pshiologicul in luna iunie! Cum am spus mai sus vineri trebuie sa ma programez iarasi cam in luna august fiind vorba, as putea avea probleme si sa nu ma programeze la oras din cauza ca luna viitoare imi expira documentele enumerate mai sus? As avea nevoie de cateva raspunsuri concrete si de la persoane care sunt in tema pentru a sti ce am de facut. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ca-ti expira certificatul de cazier judiciar si celelalte nu-i o problema asa mare, le poti face pana la programare.
Sa nu expire perioada de 1 an de la data terminarii scolii de conducere, in acest caz va trebui sa incepi iarasi cu scoala de conducere.

| DaniTDCI a răspuns:

Nu e o problema analizele si cazierul, e o problema destul de mare daca nu vei reusi la examenul practic, daca iti expira dosarul e cam naspa ca vei relua scoala iar.
Iti recomand sa faci niste ore de conducere sa te mai acomodezi cu traficul.