| lanadelsex a întrebat:

Ca sa mergi in Danemarca iti trebuie pasaport sau se merge doar cu buletinul?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Da, poti merge.
Danemarca este in UE, deci nu iti trebuie pasaport, ci numai Cartea de Identitate.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Danemarca face parte din UE asa ca porti merge cu cartea de identitate (cu buletin de identitate nu poti merge, de altfel ma indoiec ca ai BI).

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Iti trebuie pasaport.

| Man_Kozmyn_1996 a răspuns (pentru StochirleaAlexandra):

Si ce anume trebuie sa faci ca sa iti faci pașaport, ma refer ce acte sunt necesare si daca se plătește ceva. Kozmyn m@n sunt pe Facebook daca stii mai multe as vrea sa ma lămuriți si nu sunt pe TPU deloc așadar te rog este destul de urgent si important pentru mine. Multumesc anticipat.