| NoulEu a întrebat:

Cand dau proba teoretica [orasul] pentru permis am inteles ca politistul ma intreaba de valabilitatea trusei, a extinctorului si a unor acte, imi poate spune cineva exact ce si cum?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astea sunt intrebari la examenul teoretic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orasul e proba practica

| Changes a răspuns:

Ce? Nu te întreabă nimic din cele de mai sus și ca să fii sigur întreabă-ți instructorul de valabilitatea trusei și a extinctorului.Eu când am dat orașul nu m-a întrebat nimic.

| Scremer a răspuns:

Nici pe mine nu m-a intrebat nimic cand am dat orasul m-am suit in masina si el mi-a zis doar traseul peunde si cum sa o iau atata big grin

| Alex66 a răspuns:

NU te intreaba absolut nimic. Tu doar trebuie sa mergi unde spune el cu atentie si cat se poate fara greseli big grin SUcceswinking