| ordinar a întrebat:

Cand mi-am facut contul de Instagram, m-am inregistrat cu contul de Facebook, deci nu am avut nevoie de mail, intre timp mi-am inlocuit mailul facebookului cu nr-u de telefon si nu mai stiu parola mailului. Cum fac sa imi sterg contul de Instagram vechi doar cu username-ul? Inca am acel Facebook doar ca nu mai este acelasi mail deci nu am cum sa dau forgot password.

2 răspunsuri:
| Rimidalvv a răspuns:

Nu ai cum sa iti inlocuiesti mailul cu numarul de telefon ( poti sa te conectezi pe Facebook cu ambele mailul sau nr de telefon ). dai forgot password linistit.

| ordinar explică (pentru Rimidalvv):

Pai si daca ii dau forgot, unde primesc parola?