| mgtow a întrebat:

Cand se legalizeaza prostitutia in Romania? Sa se faca bordeluri cu prostituate nu se stie inca?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie. Deocamdata Senatul a respins propunerea de legalizare si in continuare va fi discutata in Camera Deputatilor, care este camera decizionala. Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De fapt, tu ce vrei? Sa-ti dea aia chitanta? Ca, altminteri, toata Romania e un bordel.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Motivaţia "juridică" a comisiei juridice din Parlament: "Nu putem adopta şi recomandăm respingerea legalizării pentru că România este o ţară cu adânci rădăcini ortodoxe".
Uite aici: http://www.stiridecluj.ro/......a-juridica

Îmi pare rău, ai greşit ţara. În Romanistanul talibano-ortodoxoid n-o să se întâmple lucruri normale. Cel puţin nu în secolul ăsta!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

De ce? Te gandesti ca vii in tara si vei fugi de Politie cu pantalonii in vine? Culmea, in Italia, un stat catolic, este legalizata, deocamdata la noi tocmai a fost respinsa propunerea lui Prigoana.

| NoChanceForUs a răspuns:

De ce e nevoie? Nu exista si asa bordeluri?laughing
Cat despre legalizare...Au respins propunerea lui nenea Prigoana.

| Dragosgan a răspuns:

O prostie asta cu legalizarea prostitutiei.ar trebuii sa se dea o lege pentru legalizarea impuscarii retardatilor de parlamentari care fura.

| visatorul78 a răspuns:

Esti grabit? Se va legaliza la un moment dat. Pana atunci va trebui sa te descurci in acelasi fel ca si inainte. Intrebarea ta are substrat medical? Rezuma-te la o prietena. Intrebarea are substrat legal? Vrei bon fiscal pentru ceea ce platesti? Ghinion. Sau, daca insisti cu bonul fiscal, iesi la "vanat" si trateaza fetele cu pizza si suc, doar...doar happy
Acum serios, singurele avantaje din legalizare ar consta in monitorizarea medicala si impozitare.

| Sperman a răspuns:

Mai asta ne mai trebuie! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu puteam intelege de ce naiba vroiai sa ramii singur toata viata.Adeca atunci cind circulau hormonii, tup in casele placerii.Bravo dom'Iceman.