| Theman234 a întrebat:

Care a fost/e cel mai prost/mincinos presedinte al S. U. A. dintre Obama, Nixon, George W. Bush?

Răspuns Câştigător
| tiberiupi a răspuns:

Cred ca fiecare a avut lucrurile lui slabe, dar ei sunt cei care au facut si fac ca SUA sa ajunga cea mai mare putere a lumii...

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nxon a fost cel mai ''imbecil''. primeste cununa cu lauri, pentru afacerea WATERGATErolling on the floorrolling on the floor

| Qvadis a răspuns:

Prost.nu cred sa fii fost vreunul, iar minciuna se lasa cu mostenire, asa ca.nu se poate face vreo statistica happy