| Ivan_Raul_1995 a întrebat:

Care e cu faza cu stirea asta de pe pri tv de la 19:00 din 10 august cu titlul "Statul, obligat la supunere ' parca si e termen de 2 luni pentru punerea la punct a politiei. Ma gandeam ca daca nu va face statul asa ceva. Romania va zbura din Eu? ????????

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu zboara nimeni de nicăieri

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru suntserios):

Destul de rau ca am merita

| suntserios a răspuns (pentru Ivan_Raul_1995):

Nu iti imaginezi ce inseamna iesirea din UE cred.

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru suntserios):

Pai eu as vrea sa iesim din UE. Ca sa am un motiv in plus sa plec din tara

| suntserios a răspuns (pentru Ivan_Raul_1995):

Dupa cum ziceam. Nu intelegi nimic despre UE. Daca ai intelege si ai vrea sa pleci ai pleca acum pentru ca ai pricepe cate drepturi ai... Ca cetatean al UE

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ivan_Raul_1995):

Pai poate n-o sa mai poti sa mai pleci