| Ivan_Raul_1995 a întrebat:

Care e cu faza cu stirea asta de pe pri tv de la 19:00 din 10 august cu titlul "Statul, obligat la supunere ' parca si e termen de 2 luni pentru punerea la punct a politiei. Ma gandeam ca daca nu va face statul asa ceva. Romania va zbura din Eu? ????????

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu zboara nimeni de nicăieri

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru suntserios):

Destul de rau ca am merita

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Ivan_Raul_1995):

Nu iti imaginezi ce inseamna iesirea din UE cred.

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru suntserios):

Pai eu as vrea sa iesim din UE. Ca sa am un motiv in plus sa plec din tara

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Ivan_Raul_1995):

Dupa cum ziceam. Nu intelegi nimic despre UE. Daca ai intelege si ai vrea sa pleci ai pleca acum pentru ca ai pricepe cate drepturi ai... Ca cetatean al UE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ivan_Raul_1995):

Pai poate n-o sa mai poti sa mai pleci