| AlexDorinel a întrebat:

Care-s șansele să agăți o fata in Romania (nu mai zic in afara, acolo daca nu ai Lamborghini nu te baga nimeni in seama) cu o Dacia?

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=vrrew8Y7gjw uite sanse, mai mult te considera wanker ))

| Emazio a răspuns:

Vrei o statistica sau ce? Aia cu Lamborghinii de unde scoasa?

Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu reusesti sa agheti o fata fara masina, atunci trebuie sa ai contul bancar si buzunarele foarte dichisite.
In majoritatea acestor cazuri, mai bine-ti cauti fete de ocazie, fiindca te costa mult mai putin decat una care iti vaneaza averea.

| gabicoo a răspuns:

Cu Dacia ai șanse la fetele 60+
winking

| Lukasssz a răspuns:

De ce trebuie sa "agati " pe cineva, ai doar 16 ani.

| Invictusman a răspuns:

Merge și cu o căruță cu 6 cai frumoși

| Anuket a răspuns (pentru Invictusman):

Așa-i. Sunt șanse 90% dacă fata este pe trecerea de pietoni, pe trotuar e posibil să faci daune la vehicul.

| AnastasiaK a răspuns:

In general îți trebuie creier, dar dacă ai noroc și n-ai pretenții să știe de capul ei, s-ar putea să te descurci și cu mașina.winking

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru AnastasiaK):

Nu există femeie șmecheră ci doar bărbați tăntălăi care nu știu să "citească" femeia.

| AnastasiaK a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Sau există femeie cu preferințe și standarde pe care degeaba le "citește" un bărbat dacă nu se încadrează. Valabil și pentru bărbăți. Nu oricine poate avea pe oricine, indiferent cât știe să "citească" sexul opus.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru AnastasiaK):

Corect.Dar vina în final e exclusiv a bărbatului. Căci lui dacă nu îi iasă socotelile se apucă să jignească femeia făcând-o proastă, urâtă, curvă, fițoasă sau că este pe interes.

| Mirel4412 a răspuns:

Pff... Romania? Tara aia naspa? Credeam ca au murit toti din ea. Cred ca in "afara" nu iti trebuie nimic sa agati, acolo nu e Romania, toate sar la tine.

| Meme10Meme a răspuns:

La cat de saraca e tara asta ar merge si o Dacie 1300. Acum serios vorbind, cu un BMW iti faci harem.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Sunt șanse.Dar nu să agăți că nu este remorcă. Este ființă umană. Acordă-i respect,fi politicos,manierat,demonstrează-i că ești de cuvânt, responsabil, de încredere, să nu o jignești dacă te refuză.De ce să nu te bage în seamă? Tu cu o fată nu discuți, nu te bagi în seamă cu ea decât dacă are Ferrari sau vilă în Miami?

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fiecare își cunoaște limitele, dacă nu te îneci

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ai văzut dacă nu ești atent. Exact așa se întâmplă și în viață detaliile fac diferența.Deschide bine ochii și dacă nu e pe gustul tău nu trebuie să jignești ci îți vezi de viață în continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te inspiri pentru intrebari din ce visezi noaptea dupa o betie crunta? Prea aberezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie nu se agață cu o,, mașină". Termenul de a agața e foarte grotesc. Poate vrei sa spui CUCERESTE. O femeie se cucereste in mare cu 3 lucruri:
-aspect fizic decent si ingrijit
-inteligență & educatie & respect
-statut social bun si bine definit
Daca esti la un nivel inalt, o fată cu nivel inalt ti se potriveste happy
Daca a ta calitate e reprezentata de o masina, sa nu crezi ca a ei calitate este mai mare decat a ta. Ca dupa tot voi veniti si ziceti,, fetele sunt pe interes". Dar de fapt asta e ceea ce atrag unii baieti, doamne care pleaca repede. Cine poate mult, primeste mult.
Cine poate doar o masina, primeste puțin.
Asta e parerea mea, ca fată. Daca doresti, poti sa ma contrazici

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumos explicat happy

Problema e că sunt mulți pe site-ul ăsta care nu știu să scrie corect nici măcar în limba maternă, dacă au 12 clase e bine, dar reiese din exprimarea lor că și alea au fost terminate cu greu, alte activități în afară de TPU nu au, merg la un job care nu le place de nicio culoare, dar n-au vreun alt plan de viitor, sunt complet dezinteresați de dezvoltare personală, unii mai sunt și misogini, dar la final ei trag concluzia simplă că n-au parte de femei pentru că: a) nu au norocul să fie înalți și frumoși; b) nu au norocul să se fi născut bogați. Toate celelalte probleme nu le văd, e mai ușor să arunce vina pe soartă/Dumnezeu/femei/orice decât să-și asume.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Foarte FOARTE bine zis.
Oamenii de genul nu vor recunoaste niciodata problemele pe care le au ei. Mereu va fi altcineva de vină, inclusiv femeile. Dupa perceptia lor limitata, ei sunt mereu victime.
Imi si imaginez ce viață au. Stau cu masinile închiriate la colt de strazi si le fac cu ochiul femeilor, iar daca nu ii baga in seama incep sa strige dupa ele si sa le jigneasca.
O sa ramana singuri si complexati laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te-ai simtit. Du-te draga si agata cu dacia ta femeile. Iar daca te refuza inseamna ca sunt pe interes. Hai succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuza-mi tupeul, dar esti prost de bubui bro, daca asta ai inteles din ce am scris. De cand sinceritatea inseamna narcisism?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce drept ma faci tu narcisista? Ce dai, aia primesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca orgolioasa sunt, dar nu si proastă. happy inteleg aluzia pe care ai facut-o prin acest link. In loc de un link vag, foloseste-ti intelectul uman si ARGUMENTEAZA ce te-a ofensat din acel comentariu, la care ai raspuns.
Iti pot trimite si eu un link care denigreaza barbatii si nu ti-ar plăcea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, nici eu nu o fac. Doar ca ai trimis acel articol mie si respectivei particular, adica numai noua. Asta ridica semne de intrebare. E evident ca a fost o aluzie. Asa ca daca ai, poti sa imi spui nemultumirile tale legat de comentarii, ca sa le discutam. Nu sa-mi trimiti un articol random si sa te prefaci cu nu a insemnat nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi l-ai trimis doar mie si inca unui cont. Vezi ca daca faci mult pe prostul, asa ramaiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu m-ai jignit cu acel link. Nici nu recunosti.
Macar asuma-ti

| NunuNini a răspuns:

O agati doar daca nu ai ganduri serioase. Iar pe astea le gasesti pe centura (sau in locuri cunoscute de agatatori). Si acolo e simplu, fara Lamborghini. Te asteapta ele. Altfel, o curtezi.

| LastBlackNight a răspuns:

Aberezi,de ce ai nevoie sa agati o fata?