| Hanking a întrebat:

Care stie niste site-uri cu chestionare online pentru scoala de soferi in afara de Drpciv.ro si de pe ursur? funda mare!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

Http://chestionare.auto.ro/; http://www.model-de.ro/......66-1-1.htm + multe altele. dar cel mai bine cumperi o carte cu chestionare, dar ai grija sa fie din 2011, pentru ca mai gasesti prin librarii modele mai vechi, cu legislatia veche, in ultimii ani s-au mai schimbat cate ceva.

| JESSARYA a răspuns:

Vrei si tu sa fii sofer...mars ma