| RobertVasileAlexandrescu a întrebat:

Care sunt noile zone de traseu pentru examenu auto categoria b in Bucuresti? Si ce imi puteti recomanda?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista traseu specific pentru examenul de traseu, examinatorul alegand pe unde are el chef sa mearga!
Ori ia cate unul in masina, ori ia cate 3 persoane si opreste din loc in loc pe traseu, examinand pe fiecare in aprte, cate 20-30 de minute. ca in care, traseul este foarte lung, prin cine sti ce cartiere.
Ce-ti recomandam?
Sa inveti sa sofezi, iar daca nu esti stapan pe volan, mai ia cateva ore cu instructorul, ca sa nu pici traseul.
Succes la examinare!