| Vanciu a întrebat:

Care sunt restrictiile pentru nunta sau botez acum?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform ultimei Anexei 3 la ultima HG privind prelungirea starii de alerta, citez:
"12.se interzice participarea la evenimente private în spaţii închise, cu excepţia celor care se desfăşoară cu participarea a cel mult 50 de persoane şi cu respectarea regulilor de distanţare fizică. 13.se interzice participarea la evenimente private în spaţii deschise, cu excepţia celor care se desfăşoară cu participarea a cel mult 100 de persoane şi cu respectarea regulilor de distanţare fizică."

Răspuns utilizator avertizat