| Anonimuserr a întrebat:

Cartele cu numar de telefon Vodafone, Orange, Cosmote, Zapp se vor cumpara in viitor numai atunci cand vom prezenta un buletin? Sau la ce se refera?

Intrucat am vazut o stire ciudata.

https://ro.stiri.yahoo.com/......00613.html

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata este doar o propunere a unui ministru si aceasta va trebui sa fie adoptata de Parlament si promulgata de Presedinte, nu se stie daca si cand se va face.

Răspuns utilizator avertizat
| User2 a răspuns:

In alte tari deja se practica asta si va fi o mare tragedie pentru micii "mistocari" dar o mare bucurie pentru victime.Asta este o treaba buna pentru ca orice numar de telefon va fi identificat.