| Vernusio a întrebat:

Cat costa la voi biletul la transport in comun(autobuze, tramvaie) si cum sunt conditiile?

6 răspunsuri:
| Nyya a răspuns:

La mine in oras sunt autobuze si e 2 lei biletul

| BIoody a răspuns:

Depinde pe ce distanta si ce oras (mare mediu mic)
autobuz-> distanta peste intre 0, 5km-5km oras mic - intre 1-5lei
autobuz-> distanta peste intre 0, 5km-10km oras mediu - intre 5-10lei
autobuz-> distanta peste intre 0, 5km-20km oras mare - intre 5-15lei

| RAY a răspuns:

Un bilet costa 2 ron = 2 calatori, un abonament general costa 75 ron asta daca ai buletin de tm in caz contrar 95 de ron, conditile sunt si bune si rele, tramvaiele cam vechi din 1969, dar avem cateva recondiționate, mai mult merg cu autobuz (expres) si troleibuz

| onneshhott a răspuns:

La mine e 16 lei biletu in *** chiar si pentru o statie.

| Kinda a răspuns:

In oradea, transportul in tot urasul circuland cu un tramvai, este de 5 lei biletul avand 2 posibile folosiri.

| udrescuf a răspuns:

2 lei si sunt destul de ok