| dany1988122 a întrebat:

Cat costa o autorizatie de munca pe luna? Adica eu daca vreau sa ma duc la unul ca sa ii fac o casa.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti trebuie intr-adevar un PFA, dupa care obtii autorizatie de constructii si musai platesti si-ti faci Asigurare in caz de accidentare.

| RxTx a răspuns:

Ce autorizatie visezi? ție îti trebuie un P.F.A. o persoana fizica autorizata treuie sa mergi la oficiul comertului dai vreo 400 lei si gata ai PFA

sau iti trebuie o firma acolo trebuie sa ai macar 900 lei pe acte si gata ai SRL

| MihaiSpeedster a răspuns:

Moaaaamă, cine vrea să-i faci casă pe lună?

| dany1988122 explică (pentru MihaiSpeedster):

Era un exemplu.

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru dany1988122):

Hai boss că glumeam și eu,