| Polistfever a întrebat:

Cat de sigure sunt licențele cumpărate de pe internet? Dar de la profesori? Caut licență pentru Amg la Timișoara la facultate.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cele cumpărate de la profesori sunt foarte sigure. Intri în facultate bou și ieși vacă.

| doctorandus a răspuns:

Lol, pune osu' la munca si nu cere ca milogu'. Daca e ieftina inseamna ca a fost vanduta altor zece insi inaintea ta si o vor detecta drept plagiat. Daca e munca temeinica si facuta special pentru tine trebuie sa fii milionar ca s-o poti plati.

| Raducons a răspuns:

Sunt sigure, important este sa fie cu subiectul pe care l ai primit de la profesorul indrumator.De preferat e sa nu iei de la profesori, se poate sa si dea seama ca ai copiat, dar daca ai ocazia sa vezi un exemplu iti poti face o idee