| Bebehdufifjg a întrebat:

Cat dureaza transferarea unui detinut dintr-o localitate in alta distanta dintre localitati fiind de 130 de km? Exista posibilitate sa stea pe tranzit avand in verede ca distanta nu e foarte mare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dureaza atat cat dureaza parcurgerea distantei dintre cele 2 localitati, respectiv cca 2 ore.

| Bebehdufifjg explică (pentru Ioandelasal):

In mod normal ma suna de cateva ori pe zi iar astazi nu m-a sunat deloc. Dureaza pana se introduc datele lui in sistem? Sau pana ii pune in functiune cardul acela?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Bebehdufifjg):

Nu stiu cat dureaza, n-am facut inchisoare si nu m-a preocupat ce fac detinutii. Pesemne ca astazi n-a putut ajunge la telefon.