| AvalohAlyn a întrebat:

Cat este la voi un bilet de autobuz? Macar aveți la voi în oraș autobuze noi și moderne?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

2,90€ si autobuzele sunt moderne, au caldura iarna si aer conditionat vara, au internet si rampe pentru scaun cu rotile.

| sadrian46 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

În ce țară de poveste?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru sadrian46):

In Germania. Tu n-ai precizat in intrebare ca vrei sa ma refer la o tara anume.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

2.50 lei la Cluj azi, 03.03. 2019. Se vinde un bloc de 2 bilete cu 5 lei. Unele sunt noi.

| anonimg a răspuns:

2 lei un bilet cu o singură călătorie; sau 4 lei un bilet cu două călătorii. Autobuzele sunt moderne.

| SilentRain a răspuns:

2 lei, nu sunt chiar atât de noi

| AC4S4 a răspuns:

5 lei = 2 călătorii.
Sunt foarte mulțumit de transportul în comun din oraș. Vara este aer condiționat, nu transpiri, iarna nu ți-e extrem de frig în autobuz, este căldură. Sunt autobuze moderne. Ar fi bine ca toate orașele să insiste pe transportul comun.