| NmtNmt a întrebat:

Cât timp durează să mă cheme la serviciul de probațiune? Menționez că hotărârea definitivă a fost pe data de 25 ianuarie iar pe 5 februarie au expediat cele 10 zile de contestație.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Retin ca ti-am raspuns la o intrebare anterioara. Nu se poate spune sigur cat timp dureaza, depinde de cat de repede primeste serviciul de probatiune hotararea definitiva si cat de ocupati sunt.
P.S. Termenul nu se "expediaza" ci se implineste sau expira.

| NmtNmt explică (pentru Ioandelasal):

Mi-a intrat autocorectorul laughing mulțumesc!