| numesiprenume0 a întrebat:

Cat timp dureaza sa te inregistrezi la somaj(agentie pentru ocuparea fortei de munca)?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai de asteptat, ca nu esti singurul. Poti astepta si 2 ore.

| Frank51 a răspuns:

5 minute.

| darrio2007 a răspuns (pentru Frank51):

Ai stat vreodata de la 6 dimineata pana se deschidea biroul la ora 8, si sa stai afara in frig? Si cu vreo 5 persoane in fata ta? E clar ca nu.

| Frank51 a răspuns (pentru darrio2007):

La afojm niciodată, în schimb la drpciv, primărie, da.

| darrio2007 a răspuns (pentru Frank51):

Nu la AJOFM, nu acolo se depun actele, ci la o alta locatie. Asa este in orasul meu.

| Frank51 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu acolo le-am depus, am completat cererea, am avut restul actelor și am dat dosarul direct. Poate am avut noroc în ziua aia.