| xBoyka a întrebat:

Cat timp mai are de stat Gigi Becali in puscarie sau a iesit?

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Acuma` face o carte care se adreseaza credinciosilor, si-o carte de memorii din puscarieeee, si-o carte prin care sa lamureasca lumea cum e cu sportuuu, mai face inca o carte, poate chiar douuuua si gata, iese, ca daca scrii carti in puscarie, te iarta.
Eu chiar as propune pelerinajul la puscarie pentru toti cei care au un blocaj de talent in sfantul proces al creatiei, ca simt cum toti puscariasii notorii sunt incercati de o iluminare subita si devin scriitori, frate!
Si DA, mi-e ciuda.