| Mjdolhfi a întrebat:

Ce ar trebui sa se schimbe pentru ca Europa sa se apropie de idealul vostru?

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Sa pice vreo 40 de nucleare peste ea, mai ales in tarile pline de aroganti pidosnici elitisti, gen Elvetia.Mai ales Elvetia! Tara aia trebuie arsa din temelii,in frunte cu bancherii si guvernatorii.Ce căcat mai e si o tara ce nu se baga intr-un razboi si cere tot felul de amnistii fiscale? Pai,fa,ori esti tara,ori esti rezerva federala a lumii,mai da-o dracu! Si peste Spania, Italia, Franta si Olanda.Si sa fie schingiuti toti bancherii si conducatorii, ca nu-i mare diferenta intre ei.Si sa se treaca la fascism pe tot continentul.Hell Yeah!

| wintermee11 a răspuns:

Europa sa se apropie de idealul nostru? Prietena, consider ca noi trebuie sa ne apropiem de mentalitatea celor de.afara.am ramas mult, mult in urma si ghici ce?! nici macar nu inaintam (cat de putin), ci dimpotriva as spune.mergem inapoi.(vezi cine ne conduce,sau mai bine zis cine se face cum ca ar conduce aceasta tara.). astia, penibilii astia fara scoala in domeniul lor de activitate, ori analfabeti.

| 220V a răspuns:

Conducerea, tarile care au fost si inca sunt puternice, fac legea, chiar daca traim intr-o lume democrata, e democrata, decat pe hartie, atat, in rest tarile mari profita de cele mici si slab dezvoltate