| AlexDorinel a întrebat:

Ce credeți ca se va întâmpla după ce mâine va fi respins Ciolos?

Pe cine va nominaliza Iohannis?

Citu se tine lipit de scaun și nu vrea sa renunțe, USR nu are șanse, AUR nici atât, iar PSD... ar arunca tara în aer Iohannis dacă ar pune pe cineva din PSD. Singura șansa ar fi Cioloș premier cu ministrii PNL -UDMR, dacă nu ....ANTICIPATE și o sa ia PSD cu AUR peste 60% din voturi și o sa scoată oamenii pe strada mai rau decât în 2017-2018.

1 răspuns:
| Ukaya a răspuns:

Pe Vlad voiculescu sau pe george simion sper eu