| aimullah123 a întrebat:

Ce face Sorin Ovidiu Vantu in prezent?
Mai e la puscarie?
Ce avere mai are?

8 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Inca e la inchisoare. Si sper sa stea acolo mult si bine, sa ii confiste si averea obtinuta ilegal.

Are destula...

| Furnicuta000 a răspuns:

Face foarte bine. La inchisoare se stie ca daca esti influent si bogat ai tratament special.

| BuLaNNNeL a răspuns:

În 2008, vorbea de 800.000.000 euro. Smecher omul, parerea mea.

| Simpatic a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Smecheri sunt aia care scapa de puscariewinking

| sadrian46 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Dacă șmecheria și averea este ce contează, iar un pic de închisoare este o piece of cake, atunci e super.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Simpatic):

Pușcăria pe care o face el si restul ca el, as face o si eu. Stai cativa ani, iesi cu banii intacti si curat ca lacrima. laughing. Nu cred ca sta cu 20 in camera, nu cred ca are wc.u in camera; nu cred ca mănâncă scursurile de i le oferă penitenciarul. Cred ca stim toti ce "pușcărie" fac greii.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru sadrian46):

De acord, doar ca averea lui e intactă, nu i.a confiscat.o nimeni. (N.are cine laughing ), iar regimul lui, l.as face cu mare placere si eu. As sta cativa ani ca bossu, după sa ies, curat lacrima ca doar ce am ispasit pedeapsă, cu bani pentru încă 3 generatii de acu-încolo.

| MagazinCadouri a răspuns:

Buna intrebare! Ha ha ha