| IancuIonut2003 a întrebat:

Ce liceu iti trebuie pentru a te inscrie in cadrul politiei de frontiera? Eu sunt la Electric

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu conteaza profilul liceului absolvit, importante sunt diploma de bacalaureat, indeplinirea conditiilor prevazute pentru a candida si reusita la admitere.

1 răspuns:
| XXXray a răspuns:

Nu conteaza liceul. Trebuie doar diploma de bacalaureat. La scoala de subofiteri vei da examen din gramatica si limba engleza. Trebuie sa nu ai cazier si sa nu fi avut nota scazuta la purtare sau sa fi fost exmatriculat.