Întrebare recomandată | costy_8838 a întrebat:

Ce mi se poate intampla daca fac poza la buletinul de vot si o public pe facebook?laughing)

28 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla nimic, alegerile s-au terminat.

| darrio2007 a răspuns:

Intri sub incidenta legii.

| onasis1961 a răspuns:

Acum nimic, dacă erai prins era caz penal!

| vali1985 a răspuns:

Nimic.

| LolaLollita a răspuns:

Acum ca alegerile s-au terminat, nu se intampla nimicbig grin

| TheAce a răspuns:

De ce raspundeti eronat la itnrebari si induceti oamenii in eroare? Comform noii legi in vigoare din mai 2012, risti de la 6 luni la 3 ani de puscarie, intrucat se considera ca ai pozat pentru a primi bani in schimbul votului tau. Dupa cum stii, orice device-uri electronice in interiorul cabinei sunt STRICT INTERZISE. Daca ai votat mai multi candidati odata sau niciunul sau ai desenat ceva pe buletin si asa mai departe si ai fotografiat si postat poza undeva atunci vei primi doar amenda, 5000Ron. Iti sugerez asadar sa nu faci prostia de a posta undeva. Ai avut si asa noroc ca nu ai fost prins atunci cand ai facut poza, lucru ilegal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| victorandrei a răspuns:

Daca atunci cand pui poza faci 3 rugaciuni si scuipi de 15 ori pe geam (atentie! geamul sa fie inchis) scapi ieftin.

| Hash001 a răspuns:

Vine KKK-ul dupa tine.

| EvaneSScence a răspuns:

Nu patesti nimic.

| MrSoapte a răspuns:

Normal ca se intampla! Vine militia, te baga-n Logan...te duc la Jilava, te pun in celula cu 4 homosexuali, 3 violatori si-un profanator...te lasa cateva zile acolo si, pe urma te intreaba:"pai bine, domne, e frumos ce-ai facut?"

| IncorrectUsername a răspuns:

Nimic.

| alexmitzyy a răspuns:

Nimic.

| hellchild a răspuns:

Nimic

| gazaru a răspuns:

Nimic

| BlackRose08 a răspuns:

Si cu ce te ajuta daca pui poza pe facebook? Primesti bani? Daca da, atunci spune-ne si noua, ca punem si noi.

| DANIEL72 a răspuns:

Acum nu mai ai cum sa faci poza.sau ai facut-o si vrei sa stii ce se poate intampla daca o postezi.ai sa vezi dupa ce o postezi ce se intampla.

| Marina01 a răspuns:

Pune si vezi.dar te asigur ca nu vei primi flori pentru asta laughing

| Mikiiiiiii a răspuns:

S-au terminat alegerile deci. nimic thinking

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

La parnaie cu tine! rolling on the floor

| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Poti pati multe, ti se intampla sa ti se fure identitatea! asa ca ai grija!

| MarinelTimidul a răspuns:

Te ia garda pe sus + o amenda

| deea1096 a răspuns:

Nimic nu se intampla

| sergiu51 a răspuns:

Am si eu un coleg care a facut asta big grin

| LovellyDoll a răspuns:

Nsh...incearca si ai sa vezi laughing))

| nike2001 a răspuns:

Nimic grav doar ca o sa te rida prietenii

| Raul_Ferent_1992 a răspuns:

Da...daca vrei sa ajungi rapid la puscarie... expresul spre puscarie

| Raul_Ferent_1992 a răspuns:

Da,daca vrei sa ajungi rapid la puscarie