| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere ați avea de un tandem Mihai Gâdea - președinte, Mircea Badea - prim-ministru, Mugur Ciuvică - ministru al justiției?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar este serioasa intrebarea? Precis n-ai gasit altii mai nepotriviti pentru aceste functii.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

N-as vrea sa fiu condus de niste lingai, asa ca as pleca din tara in secunda doi.

| AC4S4 a răspuns:

Daca vine si morsa competenta, Bogdan Chirieac, sa le fie consilier pot face o de echipa. Dar nu aici, nu in Romania, ca nu prea stiu ei care e situatia din Romania. Sa zici ca PSD ia 40% si sa ia 23%... inseamna ca 3 ani nu ai mai auzit deloc despre situatia din Romania. Au o scuza, desigur, la Antena3 e o alta tara, acolo PSD-ALDE fac impreuna 134%.
Pot sa conduca in tara lor, platoul Latrina3. Asa nu le mai asculta Ciolos cu Iohannis noaptea telefoanele, nu ii mai intoxica sorosistii cu alimente de proasta calitate, nu mai sunt abuzati de DNA. Ca astea sunt problemele Romaniei, ei se pot muta de aici in tara lor si scapa de aceste probleme.