| Demeister a întrebat:

Ce părere aveți despre accidentul din stația de autobuz de la Brăila? http://stirileprotv.ro/......viciu.html

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am citit pe undeva ca omul avea epilepsie si nu prea avea ce cauta la volan.

Inca nu se stie exact cauza accidentului, dar daca a fost doar viteza excesiva si depasire pe contrasens sper sa infunde puscaria ani buni.

| Demeister explică (pentru suntserios):

Au mai fost incidente de genul ăsta în istoria României?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Demeister):

A mai fost unul, tot la Braila si tot intr-o statie, cand s-a suit unul, cu masina, pe trotuar si s-a izbit de zidul unui magazin. A strivit doua persoane iar masina, care venise cu mare viteza, pur si simplu s-a dezintegrat. Au sarit bucati din ea la peste 50 m.