| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de acuzația lui Sebastian Ghita cum că Soroș a plănuit atacul de la Colectiv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper doar ca se va gasi cineva sa-i bage un glont in capul dracului de Soros si nu doar lui.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O alta tampenie debitata de un sustinator al PSD si vad ca si altii o baga in seama.

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu cati auzisem de el la momentul Colectiv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atata poate atata face

| TrăieşteClipa a răspuns:

Mi se pare o gluma de prost gust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am auzit de asta dar nu cred ca ar fi nici imposibil. Cert este ca Soros este un evreu parazit care a contaminat Europa si Romania cu ONG-urile sale.
Doar scrie "soros" pe google sa vezi ca nu este nici pe departe un om bine vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cine a planuit, dar pot spune 100% ca nu a fost un accident.

| 445hash231 a răspuns:

Incercam sa nu comentam...

| Andreeeeeeeaa a răspuns:

Ei bine, ce s-a intamplat acolo a fost o adevarata tragedie, ceva groaznic, insa nu toti dintre noi intelegem de-a dreptul asta pentru ca nu am fost acolo, intelegem cat ne putem inchipui si din cate am vazut la tv. ei bine, eu nu cred ca cineva a facut cv intentionat pentru pierirea a atator suflete, cred ca vina le apartine celor de la montaj care au fost neghiobi mari si nu au fost atenti la orice detaliu.si detaliile mici conteaza foarte mult.