| Niciunnumedeutilizator a întrebat:

Ce părere aveți de faptul că AUR a întrecut PNL și USR în sondaje, clasându-se pe locul doi după PSD?

21 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerea mea este ca clasarea este logica, mai ales in situatia de acum, AUR urmeaza aproape identic traseul PRM.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu e de mirare ca PNL si USR au sczut atat in sondaje.

| danbnz a răspuns:

Apa de ploaie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma sperie teribil.
Singura șansă e sa se termine cu pandemia până la alegeri sa nu mai aibă pe ce prosti lumea cei de la aur

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ca ar fi cazul sa ne cautam foarte serios o tara in care sa ne caram... si daca stau sa ma gindesc, decat sa trec prin inca o tura de alegeri platita din banii mei in care sa iasa imbecilii astia de la haur, prefer sa ma invadeze ursii.

| LoveSleep a răspuns:

O parere foarte buna.
Un motiv in plus sa plec din tara.

| sabin89 a răspuns:

Lasă că vine Călin Georgescu premier şi ne dă câte un hectar de pământ la fiecare. Ne vom hrăni şi noi, în sfârşit, organic. happy

| gabicoo a răspuns:

De la foarte bună în sus! laughing Așteptăm noua Epocă de AUR! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru gabicoo):

Dap, sa ramana cine vrea din nou decretei. Nu ca as fi pentru avort, dar nici chestia cu decreteii nu e o solutie.

| gabicoo a răspuns (pentru AlexDorinel):

Dorinele! Vezi că te-au trecut adminii la utilizator avertizat! Potoleștete că te trezești fără cont.

Mai sărim și noi calul pe aici dar tu sari toată herghelia dintr-o dată!

Ia o pauză și fă-te băiat cuminte!

| Lukasssz a răspuns:

Trebuie sa parasim tara asta de c@cat cat mai repede posibil.

| sabin89 a răspuns (pentru Lukasssz):

Mergem în Ucraina.

| Brizbriz a răspuns:

Tocmai a fost la tembelizor... PNL si PSD mananca rahat cand au puterea (toti romanii IUUUUUUBEEEEESC facturile la curent si la gaze)
iar USR-ul a mancat rahat cand au fost in brate la PNL, poate s-ar pricepe la guvernare si nu sunt la fel de corupti ca restul, dar cand e vorba de politica si popularitate sunt complet pe dinafara

Răspuns utilizator avertizat
| DonEduardo a răspuns:

Parerea mea este ca acest lucru indica nivelul la care e populatia noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știam dc a crescut gramul de aur...

| Strwberrs a răspuns:

O parere foarte naspa. Nu merita sa fie "sus"...

Răspuns utilizator avertizat
| omuletulofficial a răspuns:

Ingrijorator dar de inteles...

| UnOmAnonim a răspuns:

Eu nu înțeleg cum PSD mai e pe locul 1 după ce s-a dat cu PNL-ul, dar ma rog. E și normal ca oamenii susțin un partid naționalist și profund religios, având în vedere ca asa e peste 50% din populație. Totuși n-am încredere în partidul ăsta probabil rusofil.