| Vikkern0990 a întrebat:

Ce parere aveti de firmele de genul firmabulgaria.ro care, contra cost, iti infiinteaza propria firma pe Bulgaria? Este periculos? Care sunt riscurile?

P.S. - Firma pare serioasa, are inclusiv propriul sediu in Ruse

Răspuns Câştigător
| Nonononono1 a răspuns:

De obicei aceste firme sunt destul de profi. Nu este foarte periculos, eu trebuid sa iti prezinte la fiecare pas demersurile pe care le-au facut. Cu toate acestea, ca sa fi sigur, recomand sa gasesti o societate de avocatura care se ocupa cu infiintarea si inregistrarea societatilor in afara tarii. Succes!