| Clever a întrebat:

Ce parere aveti de guvernul Boc?

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Care guvern Boc? Nu, nu ma refer la cele patru asa zise guverne Boc, ci la faptul ca el saracul nu prea are nici un rol acolo. Poate unul de purtator de cuvant al presedintiei, desi tot mai des se intampla sa afle de la televizor despre hotararile pe care le ia.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Excepţională de împuşcat.
Pa, pa.

| User a răspuns:

Huooo! Ptuuuu!

Ar trebui sa iesim in strada dar... suntem prea pampalai...

| myrazvy a răspuns:

Paul27, daca stai sa te gandesti ca si in 1989 am iesit in strada si pentru ce, pentru o viata mai grea decat atunci, domne fereste sa mai iesim iar, ca mai rau de atat nu poate fi.
Si acum parerea mea de guvernul Boc: un guvern care vrea sa faca treaba dar de ce sa faca cand poate sta si asa, vb acea romani sunt ai dr--u se acomodeaza in orice situatie

| florin1979 a răspuns:

Sa plece! cu tot cu basescu! huooooooo!

| Диана a răspuns:

E varza!

| Damian a răspuns:

Boc

| d33a a răspuns:

Cu ei in guvern nu merge nimica.

| Fetita a răspuns:

Nu imi place politica:-s

| CyClopedy a răspuns:

E naspa!

| lolvere a răspuns:

E de rahat