| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de partidul USR?(Uniunea Salvați Romania)
Merita o șansă?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

O sansa, sigur ca da. Problema e ca sunt foarte multi oameni de buna credinta la ei si bine pregatiti, insa deja au fost infiltrati cu cozi de topor si mai ales au o problema esentiala: nu sunt inca credibili pentru o mare parte a electoratului care prefera sa mearga pe mina peneleului, care per total e un partid la fel de nociv ca pesedeul, chiar daca are in componenta "diamante" ca Bolojan.

| BogdanM275 a răspuns:

Pe scurt nu, o "adunătură" de neo-marxisti și care pe deauspra mai au și tot felul de legături cu soros nu ar merita nici o șansă.

Dacă lumea a început să își pună speranța într-un astfel de partid atunci românia chiar că e o cauză pierdută.