| HerculePoirot a întrebat:

Ce parere aveti de Radu Banciu? Merita urmarita emisiunea lui?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă reverberezi la ce zice, de ce nu?

| SilentRain a răspuns:

Eu una ma mai uit din cand in cand, ma amuza laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Uneori da; dar sa nu faci din asta o pasiune.

| relian a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Adevar ai grait laughing uneori este ok,dar alteori se face de tot rahatu laughing Tiu minte odata se prabusise un avion prin Africa,iar el deja se pricepea si la avioane,gasise cauza,toti cercetau el deja stia care era cauza,avionul respectiv avea motoarele montate la coada,din cauza asta se prabusise acel avion,asta era parerea lui de expert laughing.A mai spus ca avioane din alea cu motoare la coada nu mai foloseste nimeni ca nu erau bune laughing
Ce mai/ face? Face ce face si mereu aduce in di/scutie Franta, de parca aia ar fi buricu pamantului, fac e ce face si mereu compara stiu si eu RO cu Franta sau ca Franta e cea mai tare, cultura franceza si dai si dai, de parca el ar lucra la o televiziune franceza si se discuta acolo despre ce se intampla in Franta, nu; despre RO.Nu stiu omu cred ca atat stie, adica limba franceza si daca atat stie cu ce altceva sa se laude laughing dar sa faci asta la un post de TV mi se pare o tampenie.
Am dat asa exemplele astea ca miau venit in minte asa mai rapid.Dar cate tampenii spune, de multe ori inchid, eu urmaresc asa cateodata pe net.Bine ca uneori le mai si nimereste, dar na de criticat cine nu se pricepe laughing si unde pui in RO unde se stie exact cine si cum conduce tara aia, nu prea vad ce mai e de comentat.
In sf deci e ok vorba ta dar sa nu il si crezi laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru relian):

Probabil a fost coleg de facultate cu Boby Paunescu, din actionariatul postului. Ca si amaratul ala a studiat la Paris, atunci cand ta-su lingea pingelele lui "Ceasca", apoi dupa '90 a devenit multimilionar in $ cat ai pocni din degete. laughing :'(

| relian a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Asa este ai dreptate, in RO totu mergea si merge pe relatii, cunostinte, sau bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura emisiune de la B1 care merită urmărită e a Sorinei Matei.
Banciu a luat-o razna de ceva timp.

| Kron5tadt a răspuns:

Banciu a avut un start bun, dar in timp a ajuns la fel de jegos ca Mircea Badea.