| AlexDorinel a întrebat:

Ce parere aveti despre Diana Sosoaca si partidul AUR?

De ce i-am bagat pe ciudatii astea cu 10 clase in parlament?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai apucat de politică?

| Simpatic a răspuns:

Nu as baga tot partidul AUR in aceeasi oala.
Da, Diana Sosoaca ar trebui sa dispara de pe planul politic, este o bolnava mintal, o retardata!

| Simpatic a răspuns:

@gabi dumitrescu : si cati membri are AUR? toti sunt traficanti sau pesti?
stii cati proxeneti sunt in Romania si nu-s membri de partid? sute de mii iti spun eu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca au oferit ceea ce electoratul needucat cere. Scandal si nationalism prost inteles.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pentru ca si noi majoritatea sintem niste imbecili care am pica examenul de capacitate...
P.S. Nu imi exprim parerea in public despre mizerabilii aia ca nu au astia destule sanctiuni pentru mine daca o fac.

| gabicoo a răspuns:

Ai impresia că doar cei de la AUR au "decât 10 clase"?
De Câtzu - care a picat admiterea la liceu = examenul pentru treapta I ( așa cum se dădea pe atunci) - ce zici?
Toată clasa politică e o apă și un pământ!

| suntserios a răspuns (pentru gabicoo):

A picat odata, dar pe urma a luat. Nu a ramas la 10 clase.

Si mama mea a picat admitere la medicina si al doilea an a luat si a fost un medic excelent toata cariera.

Prinzi firul logic?

Oricat de bulangiu e catzu ca ia guvernul pe persoana fizica in ultima vrea si tot nu ai cum sa il compari cu primatele din aur.

| gabicoo a răspuns (pentru suntserios):

Nu ești bine informat! Câțu a picat admiterea = examenul pentru treapta I dar nu a rămas pe dinafară. A intrat la profilul cel mai slab unde nu se ocupau locurile și s-a transferat cu pile la profilul "bun". Deci a intrat la liceu pe ușa din spate. În aceeași perioadă am făcut și eu liceul și în clasa de elită în care am intrat din prima au aterizat după două săptămâni și baiatu' lu militianu' și idiotu' lu șefu de la C.A.P.

Și nu compara admitrea la medicină (număr de locuri limitat) cu admiterea la liceu unde intra tot prostul dacă venea tatsu' cu purcelul la tov. director!

| Lukasssz a răspuns:

Nimic

| Werrich a răspuns:

Pentru ca lumea nu a votat cu ProRomania si PMP sad

Răspuns utilizator avertizat
| Werrich a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu eu, dar cineva trebuia sa le ia locul in Parlament, doar 4 partide era opozitie slaba.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AlexDorinel):

@Simpa: Proxeneti/traficanti de persoane CONDAMNATI DEFINITIV in rindurile lor si tu nu i-ai baga in aceeasi oala? Serios?

| chuckmanson a răspuns:

Niște fasciști nenorociți care arată cât de înapoiați suntem noi ca țară.

| InYourPants a răspuns:

Țipă pre mult și ea și șunca de pe ea

Răspuns utilizator avertizat
| Cretinul112 a răspuns:

Parca ziceai ca n are rost sa facem liceul si facultatea.