| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Klaus Iohannis dupa ce s-a intamplat in ultimele zile?

19 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ii apreciez si sunt total de acord cu pozitiile exprimate in ultimele zile dar nu apreciez ca a participat la demonstratie. Presedintele are multe posibilitati sa-si exprime pozitia si parerea despre tot ce vrea, nu este necesar sa demonstreze in strada.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pina la urma demonstratia aia era autorizata in Bucuresti, corect? Nu Iohannis a convocat-o, a iesit acolo pur si simplu ca cetatean. Sint sigur ca stii mai bine ca mine cit de limitat e ca si presedinte.

| Ionut621 a răspuns (pentru Ioandelasal):

E mult mai bine ca a iesit, se vede ca ii pasa de tara. Se vede ca ii pasa de cetateni, daca a iesit ce? Le-a oferit PSD-ului umilinta care o merita.
O tara de corupti. Macar Iohannis e asa si asa. Un om care ii pasa de tara(sa vedem daca va face ce a facut Basescu, Basescu a adus tara intr-o stare mult mai buna, a intrat in UE, multi zic ca a distrus-o, dar era distrusa cand a venit. Iliescu a "modernizat-o").

| Ioandelasal a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nu stiu, eu am citit ca nu era autorizata.

| relian a răspuns (pentru Ionut621):

Asa si el nu-i corupt sau ce vrei sa spui? Il respinge pa draganea infractoru pe motiv cai hot, deci nu poate fi numit ministru dar poate ocupa fctia de sef de parlament da? Interesant ce presedinte desteot avem laughing e o balarie de presedinte e o caricatura o greseala istorica as zice laughing Ce presedinte e pus pe post de sperie ciori, nu are nici o utilitate.Ii pasa de tacsu, Basescu se lua cu astia in bete, nu era el cinstit sau poate ca era, nul ducea pe el mintea mult dar macar se lua cu infractorii de gat.Baescu e un om slab ca gandire,sau poate ca e si el tot un infractor laughing odata ce lasa legile care sunt,adica legi care permite hotia, poate se gandea ca si el a furat sau o sa fure ceva si nu vrea sa ajunga pe altundeva laughing. Deci in ro nu exista deocamdata politician cinstit, toti is infractori, unia dovedeti altii viitori infractori. Tara e distrusa de mult si nimeni care sau perindat nu lea pasat de tara lea pasat numai de ei, daca am intrat in UE ce crezi ca sa ganditi basescu la tara cand am intrat? Eu ma indoiesc de asta, ei sau gandit tot la ei ca de a colo ar mai putea veni ceva ciolane de ros laughing si exact asa a si fost de fapt.O tara de infractori pusi acolo de catre o populatie de prosti.Aia e problema in RO ca legile is facute de infractori si sunt lasati sa ajunga acolo de catre prostii care ii voteaza.Pai daca esti prost tu ai drept de vot? Cum asa de ce sa votezi tu sa ajunga tara o ruina, ca asa vrei tu ca esti prost.Deci legea e facuta de infractori si aparata de prosti. Legea trebuie facuta sa elimine infractorii, astfel incit sa nu dea posibilitatea prostilor sa-i poata sustine.O lege care spune ca un infractor dovedit n-are ce cauta in fctii publice nu mai poate fi sustinut de nici un prost din tara asta.E lege se aplica asa ca prostii ori trebuie sa se reorienteze, ori sa inceapa sa gandeasca, pentru ca indiferent pe ce hot lar prefera legea nu iar da voie aluia sa ajunga acolo.Si uite asa prostimea sar reeduca cumva, ar intelege cum trebuie sa mearga lucrurile.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cine si de ce? Iohannis e dator sa apere Constitutia. PSD-ul o terfeleste. Eu cred ca a facut prea putin momentan, dar macar s-a miscat un pic.

| relian a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu nu cred c a Iohanis apara vreo lege.Dar fiecare cu parerea lui.Eu in s chimb pot sa aduc ceva argumente.Vine iohanis si spune ca infractorul Dragnea nu poate ocupa fctia de ministru corect? Da f bine a facut bv lui asa si trebuie infractorii nau ce cauta in fctii publice.Dar vine infractoru dragnea si se pune sef la parlament si lui Iohanis i se pare in regula.Pai asta e presedinte sau e bambilici.Asta e un tantalau, nu stiu prin ce greseala a ajuns acolo laughing Nu sunt cu psd aia is o gasca de infractori cu totii, gasca de i fractori din astia cei mai de jos, dar si restul tot infractori is inclusi iohanis mutu asta care scoate un civint la ora.Pai ce sa faci frate cu un presedinte de genu asta? Eu sincer stau si ma gandesc cum a putut un asemnea exemplar sa fie profesor sau primar laughing sincer nu am nimic cu el dar pana sa scoti tu o fraza suna pauza laughing ori era profesor cu numele si punea elevii sa citeasca din carte.Ca daca eu sa fi fost si nu ntelegam ceva pai cit ii lua lui sa explice c eva? Nici nu vreau sa ma gandesc cred ca ma apuca cel putin un an laughing E dator sa apere constitutia dar se para ca apara doar c e vrea el sau ce crede el astfel incit sa nu cumva sa piarda postu de ros la ciolane.Da s-a miscat sau se misca bine doar in vizite, acolo se pare cai place la nebunie sa viziteze alte tari laughing deci avem un presedinte vizitator, excursionist laughing halal presedinte. Uite frate la Trump ala ca are omu ala 100 de ani dar zici cai unu de 20 de ani asa de energic, de bagacios e laughing ca poate nu-i chiar idela dar se misca. Daca asta la 50 sau 60 de ani cit are de abia scoate un sunet la ora la 80 de ani ce mai poate face oare? laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru relian):

Legat de infractori in functii publice, legea specifica doar la prim ministru, din pacate. In rest e plin de penali. Nu e vorba de cum i se pare misto lui Iohannis. Trump e timpit, nu are 100 de ani... si sa speram ca nu face nici macar juma' din cit rau poate sa faca. Are o echipa de cretini in jurul lui. Sa te vad eu cit o sa il mai lauzi cand o sa iti mearga YT cu 128 kb/s pentru ca desteptul lui Trump a dat cu net neutrality de gard.
P.S. Prefer o ora de tacere de-a lui Iohannis unui minut de minciuni pesediste.

| relian a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cred ca nu stii despre ce vorbesti legat de Trump.Nu are o suta de ani dar are aproape laughing si cand un om incearca sa faca ceva pentru tara lui e nebun, daca asa au fost oamenii indoctrinati.Te asigur ca YT asta ce zici tu si care nu stiu ce inseamna cred ca te referi la internet o sa mearga cum mergea si pana acum, ca nu presedintele controleaza internetu, nimeni nu-i atit de idiot incit sa nu vrea bani.Chestia e ca romanii din RO sin general europenii au alta gandire, sau mai exact americanii gandesc diferit de restul lumii.Nu ai cum sa intelegi asta daca nu traiesti aici sa vezi sa simti asta.Si nu am spus ca psd is buni, am spus ca psd is cei mai de soasa speta de infractori, iar restul is mai stilati nitel, doar ca tot infractori is.Trump nu are echipa de cretini, cum poti tu sa judeci pe cineva ce nul stii macar, harbar nu ai dar iti dai cu parerea.Atunci cand america este nr 1 modnial la orice vine oricare sa isi dea cu parerea cu presupusu dar nu vad de ce? In sf deci americanii si Trump gandesc altfel cum spuneam.In america sa-ti dau un ex asa sa intelegi cum gandesc americanii.Sa luam permisu auto.Aici daca faci greseli, daca iei amenzi nu-ti ia nimeni permisu pentru ca nu are de ce.Pai de ce este bine ai intreba tu probabil? Pt ca daca iti ia permisu tu automat nu mai platesti taxa pentru acea masina, asta odata, dupa nu mai cumperi benzina de la care statu ia taxe, nu mai faci inspectia de la care stau ia taxe, nu mai te duci la mecanic sa dai bani de la care statu ia taxe si tot asa un sir de taxe pe care statu lear pierde rapid si ineficient. laughing deci cam asa gandesc americanii. Vrei sa iti pui ce roti doresti tu la masina? Te lasa sa pui ce vrei fara abslolut nici o restrictie fara sa mergi undeva sa ceri aprobari, vrei sa vopsesti msina in fiecare zi alta culoare o poti face fara absolut nici o autorizatie de la nimeni.De ce? Pt ca astea creeaza ocuri de munca pentru ca de aici statu ia taxe, deci bani la buget balamuc si omu e happy ca si-a facut cea vrut el laughing cam asta e modul de gandire al americanilor.Deci stai linistita ca Trump nu are interesu sa scada locurile de munca sa scada banii de la buget.Ei nu taxeaza la greu, adica nu baga taxe mari, asta ar indigna poporu te taxeaza asa cate f putin nici nu-ti dai seama laughing deci in america nu-i nimeni timpit cum spui tu.Un timpit nu ajunge presedinte si nu e miliardar.Ce tare as vrea si eu sa fiu tampit sa am miliarde, tu nu? Nu mai fiti asa de naivi la ce va dau aia acolo la tv la mai stiu eu unde.Una e ce se vede din ext si alta e realitatea.iar eu ca sunt aici nu ma pling, aici poti avea net de ce viteza platesti.Referitor la legea nu cred eu ca spune legea aia asa ceva adica nu poti sa fii ministru dar parlamentar da.Am mai aauzit si pe altii discutind pe tema asta si la fel ziceau si nu zic de oameni ca mine ca tine ci jurnalisti din RO care au spus de ce ia permis sa fie sefu parlamentarilor dar ministru nu? Deci legea nu se da pe fctii, e lege pe fctii publice si ambele is pubice.Nu stiu sigur daca o fi dar asa e logic, dar probabil ce mai e logic in RO.Eu is roman am trait acolo deci stiu ce se intampla, tu esti acolo nu ai trai aici deci habar nu ai cum este aici, adica nu prea poti sa iti dai cu presupusu doar din auzite sau ce ti se da la tv.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru relian):

Habar nu ai ce e aia net neutrality si ce gasca de incompetenti are Trump dupa coada lui. YT asta e YouTube, desigur. America e numarul unu' mondial, te rooog. Nu stau sa iti comentez toate timpeniile alea pe care le debitezi acolo, doar atit - se intampla sa lucrez cu ceva americani si mai schimb cate o parere cu unul-altul. Unul imi povestea ca a fost la interviu la o companie care in caz de ceva, isi trimite angajatii la tratament/operatii in Canada, unde mai stau si vreo saptamana-doua sa se recupereze, asta cu mult mai ieftin decat sa faca operatia/tratamentul in state. Da, primii in orice my ass...

"Pt ca daca iti ia permisu tu automat nu mai platesti taxa pentru acea masina" Permisul iti retrage dreptul de a conduce. Tu ramii proprietarul masinii, deci platesti impozitul auto... Du-te si te culca.

| relian a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Daca nu stii pe ce lume stai nu te mai baga in seama.Tu poate ca oi fi vorbit cu ceva americani cum spui, numa ca eu aici locuiesc, in america ba mucea, deci ce spun eu asa este, e nu spun cemi zic alti, sau ce fac alti ba desteptule.Vii cu informatii exact de roman din ala care le stii pe toate dar habar nu ai nici pe ce planeta stai.In america daca esti proprietar de masina sa luam cazul asta, daca nu circuli cu ea nu platesti taxa normal, deci daca nu ai permis nu mai ai nici masina, ca nu-i nimeni idiot sa plateasca masina ca asa vrei tu.Tu habar nu ai ce legi is aici dar incerci sa arati altora numai balarii. Dite si te culca ai dreptate.Tu crezi ca america e UE sau RO, ma baiatule aici is alte legi, aici e alt sistem. Taxa la masina depinde de stat unle state au 8 dolari pe an altele 60 si asa mai departe, dar daca nu platesc nu platesc aia e tot, nu am permis nu platesc ca nu folosesc masina. Exact nu mai platesti taxa, asa cum auzi, deja esti inregistrat ca nu ai permis, deci poti dovedi ca nu mergi cu masina.In america daca ai masina si-o tii in curte nu platesti taxe, masina nu-i casa, ma duc scot masina ca no mai folosesc asta daca chiar vreau sa fiu cinstit si la revedere.Deci nu o vind o tiu in curte, doar ca nu mai merge pe strada, deci nu se platete taxa.Tu daca ai o roaba in ograda platesti taxa in RO? laughing du-te si te culca cu tot cu americanii tai.Nu toti americanii is cu minte asa cum e si la romani,asa cum esti si tu,dai in oameni fara sa-i stii,habar nu ai de legi dar deja te pricepi la toate,deci americanii aia or fi ceva din astia genu tau. Iara in america la masina se plateste doar o singura taxa, aici nu-i RO sa platesti impozit, apoi alta taxa de drum, apoi separat o alta taxa mai stiu eu de care.E o singura taxa si aia e tot, daca vrei sa fli ce include poti sa citesti, dar nu-i nimeni curios. Daca am o masina stricata sa zic sau care nu este inscrisa in circulatie nu platesti nimic.Dar probabil americanii aia ai tai stiu mai bine.Auzi din intinplare lucrez cu ceva americani, pai asa as zice si eu din intimplare lucrez cu ceva mexicanii care nici spaniola nu stiu laughing dar vin si spun ce imi zic ei de situatia din mexic laughing du-te ma mucea si steregi mucii ca numai balarii spui.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru relian):

Mdah, sunt sigur ca nu esti avocat, medic, sau inginer acolo, ca ai avea habar sa formulezi niste idei. Te-ai referit la taxa auto fara sa specifici ca ai fi in state, deci ciocul mic si nu sari ca fata mare la *&^%.
P.S. Ba desteptule, cred si eu ca la vaci acolo unde lucrezi tu nu ai auzit de net neutrality, dar incearca sa citesti, poate intelegi in americaneste despre ce e vorba si ce timpenii fac oamenii lui trompeta deja - http://www.theverge.com/......ency-rules

| relian a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ma nene nu mai casca ce nu ai la ce zic sau spune unu altul.Voi va uitati prea mult pe la tv aia e problema voastra si luati de bune tot ce vedeti.Ma amaratule cum sa iti mai zic, tot ce misca in america in domeniu asta al informarii era impotriva lui Trump, toata lumea asta de pe tot globu asta era impotriva lui Trump, pana si mustele laughing ca asa este atunci cand indoctrinezi prostimea da din gura ce li se spune sa dea.Cu toate astea Trump ia batutut la curu gol daca poti pricepe lucru asta.laughing ma tem ca tu nu prea pricepi.Americanii din pacate nu-s romani nu-s europeni spati doar pe creere, can rest is niste jegosi, deci americanii mai si gandesc se pare.Asta din pacate pentru cei de teapa ta.Ce face Trump cu gasca lui? Pai eu nu simt nimic rau, nici nu vad nimic rau, traiesc aici si nu vad agitatie nicaeri doara pe in nord nitel dar cinei baga pe aia in seama.Restu americii e linistita cum era si pana acum, lumea isi vede de treaba.Ce afacut Trump? Pai sa luam ca semnat sa se faca gardu ala pana la capt la granita cu Mexic, dupa voi este jale nu-i bun.Pai aia e in capu tau, voi puteti sa mincati cit vreti ca nu voi traiti aici.Mexicanii astia trec ilegal, deci voua vi se pare normal, logic sa vina cineva la tine in casa asa nechemat ca asta aratati.Deci gardu ala trebuie pus, sa nu mai treaca nici musca.America nu are nevoie de emigranti si mai ales din astia mexicani, sud sau central americani, sunt din astia cita frunza ciata iarba. Apoi cand un stat are prigram de emigrate ce cauti tu ilegal aici? Ilegal nu ai ce cauta nici daca n-ar fi avut america program.Nu ai voie frate e alta tara, stai la tine in tara ca ai loc balamuc.Deci gardu ala stopeaza imigratia ilegala si no sa zica nimeni ca nu-i bun, in afara de unia dealde tine.America nu mai are nevoie nici de emigratie legala,Deja is destui aici, aducind si altii nu faci decat rau, scade nivelu de trai, asta daca ai auzit.Tu habar nu ai nici unde te afli acum. Dupa 89 in europa cum era? Tu nu stii dar daca ajungeai in Eeuropa oriunde faceai bani la greu bani munciti, acum mai faci? Pai mai faci ciuciu, pentru ca sa unmplut europa fraiere si normal cand cererea de locuri de munca e mare iar oferta e slaba sau tot aia vei primi muci aia vei primi, lucrezi pe nimic.Deci america nu mai are nevoie de emigranti, aia sa stea la ei acasa sa isi faca acolo viata.Nu poti sa-ti faci o viata buna la tine in tara sa fii sanatos.Ce alte timpenii a mai facut? Ca sters obama rahat care? pai aia e ceva gen dictatura, dar cum am spus tu habar nu ai.Ma amenda pe mine ca nu am asigurare, aia era obama care daca nu stiai.Adica te obliga sa ai asigurare medicala altfel erai amendat, deci un idiot in viata.Nu ma obligi tu pe mine sa am asigurare,daduse el o asigurare care era apa de ploaie, deci cu asigurarea aia plateai ca si cum nu ai fi avut-o, dar omu era din asta cu idei f bune, ca si tine de altfel.Si trebuia sa iti zic tie ca eu locuiesc aici si ca stiu ce taxe se platesc? Deci daca ziceam ce nu mai spuneai balarii sau cum laughing Nus avocat aici,nu-s nici doctorsau inginer cum zici tu,habar nu am sa formulez ce anume? Habar nu ai, deci nu e nevoie sa fii avocat ca sa platesti taxe, aici tot poporu plateste taxe, deci stiu f bine ce platesc si pentru ce.Stiu f bine ce ma intereseaza sa stiu.Voi in loc sa retineti cei bun,cei adevarat ascultati la toti tantalaii cu care veniti in contact,ascultati numa ce va zic aia pe la tv,pe net. Vrei sa stii ceva real din state intreaba si iti zic eu,nu-s politician,nu is in partid,nu ma intereseaa politica sau cine iese presedinte,dar cand ai ceva legi in tara ta,cand cineva respecta legea ajunge presedinte sa vii sa tot il vorbesti de rau, sa il contessti aia deja e ceva ilegal, adica ce facem daca ieseai tu clinton era bine navea nimeni voie sa comenteze nimic, daca iese altul nu-i bun.Trump asta e om mai blind,eu daca eram intram cu bulanele pe ei dei snopeam in bataie, amenzi din alea sa le iau tot ce cistiga pe un an si sa mai iasa in strada sa contesteze presedintele ales, aia trebuie facut, la prostime nu trebuie sa i se permita prea multe.Cind Trump asta va incalca legea atunci sa iasa toti nu doar prostii.Deci mai lasa povestile care ti se spun omule,mai gandeste si cu capau ala ca de aia ti s-a dat cap,asta daca ai ceva si in interior,nu mai arata ce zic alti,nu mai veni sa spui ce gandesc altii, spune ceva de la tine, spune ce simti tu, sau ce gandesti daca poti sa o faci.Si apoi nu te du si judeca tu pe altii din alta tara, asta pentru ca habar nu ai ce legi au aia si pentru ca nu ai nici un drept.Nu stiam ca RO face parte din SUA,laughing sa veniti care cum apucati sa va dati cu parerea aiurea.Asa sa vorbesti o poti face dar fa-o de la tine,nu ceti baga atii in capul ala gol si vrea sa til umple cu tarate.Ok daca ai ceva nelamuriri, daca ai ceva intrebari referitor la ce este sau ce se face prin america si eu stiu iti spun, nu am ce sa ascund, nu fac ca altii sa minta sau sa spuna povesti.Is destui romani pe aici, sa nu zic 99% care nu spun ce fac ei aici,care nu spun cu este aici celor din RO le spun povesti, de ce ca atit ii duce mintea, dupa ei ca i-am intrebat, au raspuns ce trebuie aia din RO sa stie ce fa eu sau cum este aici.Ca sa vezi si tu ce romani. Unde mai pui ca marea majoritatea a romanilor si poate sia altora ajunsi aici is oameni simpli,aia din ro care nu aveau ce munci,nici la scoala nu au putut merge ca nu erau capabili siau ajuns aici si de aia is asa cum sunt.O sa spui uite vezi acolo is numa oameni naspa.Or fi dar aici nu poti face ce vrei tu,daca in RO erai puturos sa zic sau hot aici devii cel mai cinstit om, sau muncitor, altfel esti eliminat, aici nu-ti da nimeni nimic moca.muncesti ai, nu esti eliminat, pleci tu singur ca no sa iti dea nimeni nimic.America nu e pentru oameni genul cum is aia in Italia sau franta sa iti dea statu bani ca ai copii, sa te tina ca vai ma doare in cot, sau nu-mi place jobu nu stiu care.Sa fii sanatos frate, muncesti ce este de munca, nu la revedere.Ai copii in america esti mincat de molii laughing nu vine statu ca in franta sa iti dea bani de traiesc si parintii pe linga plozi si stau acasa,deci aici ai copii platesti tu pentru asta nu statu, deci platesti bani ca ai copii, platesti si daca nu ai si stai la casa, dai bani pentru scoala laughing vrei nu vrei.O fi legea buna sau nu dar se pare ca este buna pentru ca nimeni nu spune nimic de asa ceva.Bine ca nici nu d ai mult, adica treci cu vederea iar banii aia se duc pentru copii, deci nu ajung ca in ro in alte buzunare.Deci nu veni sa imi arati tu mie linkuri cu toate rahaturile ca nu-s curios.Cind un presedinte sau guvrnantii fac magarii aici vor fi txati aia trebuie sa stii.Adica nu vor mai fi alesi cu toate minciunile pe care ei le zic.Si eu nu lucrez la vaci, unde sunt eu vacile stau singure laughing hai ca asta e buna de tot. daca tot ai adus vorba de vaci, sa stii ca ma gandii si eu la o idee ca asta cum e cu vacile pe aici in special astea de carne.Adica aici nu sta nimeni cu vacile laughing alea stau pe un cimp singure, fermieru se duce de 2 ori pe an la ele sa le faca un vacin si iarna sa kle duca ceva baloti.le arunca acolo in cimp si pleaca si mai vine cid le duce la vindut laughing si ma gandeam uite frate ce idee buna daca am face sin RO asa.Doar ca in ro trebuie sa cheltui banii multi pe paza ca rami fara laughing aici nu sta nimeni dupa vaci.Cam ciudata chestie nu? Dar se pare ca oamenii pe aici nu fura vaci, cai sau alte animaluri, daca ii este foame merge la magazin sau da un telefon si vine un pui in flacari la usa lui laughing apoi vorba unui tip cu care am vorbit inainte sa ajung si eu pe aici.Mi-a zis asa.Mai bine muncitor in america decat in=giner in RO.Si eu ma uitam atunci la el cam intr-o parte laughing dar avea omu dreptate.Ok man daca ai ceva de intrebat si te pot ajuta cu placere, nu SINT SINGURU CARE SPUNE ADEVARU DAR IS PRINTRE PUTINI ROMANI CARE SPUN adevaru celor din RO.Si nu imi mai trimite linkuri ca nu-s curios, eu traiesc aici vad, deci nu ma uit la tv nu-s curios si inteleg ceva americaneste stai linistit.Bafta

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru relian):

Ti-am dat ceva de citit, tu bati cimpii. Mdah. Si macar de as fi zis ceva de ce a facut cu rahatul lui de zid. Nu aia e buba. Hai ca iti mai dau una de citit, mai usurica ca aia cu neutralitatea - http://fortune.com/2017/01/28/google-sundar-pichai-trump-immigration-order/

| relian a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Mai tu esti dus cu pluta? Te intreb ca vad ca ori esti dus ori esti indoctrinat sa nu zic altceva.Am spus clar nu imi da sa citesc nimic, ca nu sunt curios tu pricepi macar atta lucru? Daca ai ceva de spus spune ceva de la tine, nu ce spun alti.Tu ma iei drept idiot sau ce? Sa iti dau un sfat.Nu mai trimite nici un link la nimeni,asta asa ca idee,asta suna a jugnire, deci cei carora le trimiti linkuri iti spun eu se simt jigniti, probabil tu in prostia ta nu pricepi, dar cand trimiti chestii de genul asta cuiva il faci prost, sau ca el nu stie sa caute pe net ceva. Daca tu ai afkat acum ca exista si internet, asta nu inseamna ca ai descoperit america si restul nu stiu asta.Deci daca vreau sa citesc ceva de la altii stiu sa caut mai bine ca tine, dar cum am spus nu sunt curios ce spun altii, iar sitele asta de asta este facut sa vii tu personal cu gandurile tale.Dar acum mi-am dat seama capu ala cel ai este gol, asa ca orice comentariu e de prisos.Du-te in lumea ta cauta sa vorbesti cu unu ca si tine.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru relian):

Mdah, deci nu avem ce discuta. Esti imun la argumente logice. Nu te iau drept idiot, dar tu demonstrezi ca esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O părere destul de bună.

| AdrianaBacescu a răspuns:

O parere buna.

| Stefifanste a răspuns:

Despre Iohannis am o părere ok. Despre tovarășii de la PSD am alta părere însă.