| Felix1985 a întrebat:

Ce parere aveti despre pensionari? Multi ii urasc. Voi?

4 răspunsuri:
| IzabellaVanessa a răspuns:

Si eu! nu mi'au facut nimic d'mine fereste dar cand ii vad in autobuz ca se omoare pentru un loc liber.sau la medic cand stau oreeee intregi pentru putin calciu.ma enerveaza f tare...mai nou se omoara si in magazine pe reducerile la salam straight facestraight facestraight face

| FelixAndrei a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Cred ca traiesc prea bine si de aceea fac asta!

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru FelixAndrei):

Da...straight face

| oannna3 a răspuns:

Ura? Nu crezi ca e cam exagerat? Persoanele care spun asta cred ca nu realizeaza ca vor ajunge si ele pensionari la un moment dat in viata.