| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre cuvantul bozgor? Mi se pare foarte urat sa numesti maghiarii asa. De unde vine cuvantul asta si de ce suna urat ca o jignire

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Taranii de pe vremuri l.au inventat. Gandeste-te ca bozgorii au ucis mii de romani cand au ocupat transilvania in trecut. Noroc ca i.au zburat soldatii nostri afara

| Suntbaiat123456789 a răspuns (pentru mgtow):

Tu știi că este o discriminare să faci pe cineva bozgor,-i? Caută pe internet ce înseamnă cuvântul și o să vezi că nu e frumos ce ai spus față de ei. Și când maghiarii au omorât oameni în Transilvania te-au omorât pe tine și pe familia ta? Nu. Așa că gândește-tete de 2 ori înainte de a vorbi.