| Reddfox a întrebat:

Ce parere aveti despre Trump? Va face ceva bun?
Hillary ar fi fost mai buna?
TOP =]

Răspuns Câştigător
| Damian_Luca_2001 a răspuns:

Trump e bun afacerist, sunt multe investiti care nu aduc profit si care duc la fund economia acestei tari, dar in acelasi timp acele firme(mici/mari)ofera locuri de munca, oameni dati afara...somaj...bani stat.El vrea sa stopeze si munca la negru, lucru foarte bun dar in acelasi timp multi oameni mananca din acei bani.Trump gandeste mai mult ca om de afaceri Hillary e mai umana daca pot spune asa.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata n-am o parere sigura, asa ca astept sa vad ce va face practic.
N-am de unde sti daca era mai buna sau nu si nici nu o sa pot afla.

| dolceromania a răspuns:

Ca peste tot in lume raman doi candidati, Hillary femeie, Trump barbat, hoti si teroristi amandoi, din doi rai alegi unu rau.Cam asa sta treaba.De facut ce drac sa faca ca tot dracu ai conduce si toti merge dupa ce le dicteaza el...