| anonim_4396 a întrebat:

Ce pățești dacă atingi puțin o mașină aflată în parcare și părăsești locul accidentului?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ești prins trebuie să plătești daunele.

| SilentRain a răspuns:

Dacă o zgari și te prinde propetarul probabil o sa iese puțin scandal și te pune sa o plătești

| Plato a răspuns:

Daca ai produs daune, de bun simt este sa le platesti. Doar un nesimțit jegos strica si fuge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă nu te prinde, scapi și atat. Dacă te prinde și are dovezi ca tu i-ai lovit-o probabil ca va trebui sa ii plătești, hm. Nu știu, eventual vopseaua pe care ai zgariat-o? =)