| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă cu lumea din ziua de azi?
Am observat că la televizor unde te uiți vezi numai femei, femeiuști, bibițe și tot felul de pupeze!
Începând cu știri în special și terminându-se cu reviste!
Reclame cu femei!
Știri cu femei!
Emisiuni cu femei!
Spectacol cu femei!
Reviste comerciale sau de ori care alta toate cu femei, mai câte un bărbat pe ici pe colo și atât!
Nimic mai mult!
Și ce e cel mai interesant că toate arăta tinere și mai puțin tinere provocator!
Peste tot unde te duci femei în sus, femei în jos!
Nu am nimic eu personal cu femeile, Doamne ferește!
Da nu mai înțeleg nimic ce se întâmplă!
Mă ceee se întâmplă totuși?
Eu cred ca femeile din ziua de azi îs obsedate să atragă cu privirile cât mai mulți bărbați!
Nu că ar fi un lucru rău!
Când deschizi televizoru la știri îi un unu și una care când prezintă o știre, jumate din știre o zice el și restul ea!
Bah aia din spate îs bandiți... BANDIȚI MARI!
Da acum au intrat și pe internet!
Nu scapi nicicum de ei!
Consumatorism la maxim!
Bah așa ceva n-ai văzut mah!
Eu unul am căutat pe Google ceva și găseam/ vedeam femei sau orice ce are legătură cu femei!
Și nu că ar fi ceva nou pentru mine asta!
Ca să nu mai vorbesc de chestiile alea din anumite site-uri unde îs în jur de 4/5 imagini care se schimba constant de la chestii gen: potența, fa-o să reziste toată noaptea, mărirea nu sțiu ce?
Fără să cauți tu astea!
Goliți toate cockiurile, tot tot tot!
Și ești asaltat de din astea!
Caută o știre și o sa vezi printre ele gen: o tânără de numai 18 ani a dat marea lovitură și trăiește mai ceva ca un nabab!
Face bani în fiecare zi!
Da nu zice, numai după ce dai click pe ea și îți dă de înțeles că din videochat!
Alta: xleasca l-a lăsat pe nu știu care și acum trăiești în Dubai cu nu știu ce turc!
Pe YouTube dacă intri mai apare din când în când anunțuri dedesubt cum să cunoști femei mature!
Mie unu mi-e clar unde bate!
Am văzut că mai nou pentru cei interesați, nu mai trebuie sa citească chestii de genul asta, că deja îs canale pe YouTube!
Femeia mah!
Femeia și iar femeia!
Și nu așa, orice femeie!
De ce nu pun babele mah?
Ba parcă am mai văzut ceva de genul: la 80 are o viață activă și îl doare la pateu de când nu știu ce...
E... n-ai ce sa mai zici!
Da oricum ceva pute rău de tot la mijloc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate televiziunile, de altfel cam toata mass-media, urmaresc doar cresterea ratingului si atunci prezinta doar ce se consuma sau cred ele ca se cere, respectiv mai mult evenimentele negative si diverse asazise vedete, ivite peste noapte si cu cat mai mare scandal.

| mgtow a răspuns:

Mai incolo femeia comanda barbatii, propaganda omule vor audienta si fac sa fie cat mai misto, am vazut multe prezentatoare cu sanii mari si alea cu sani mici nu prea apar sau chiar deloc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pipițe nu bibițe

| doctorandus a răspuns:

Nu-ti place: schimbi canalul, nu cumperi, etc. Nu te sileste nimeni sa consumi ce nu-ti place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta nu am si nu ma uit la televizor Deloc de 8 ani.

| oz_1736 a răspuns:

Fiidca in magazin iti aduci aminte de aia dezbacata care facea reclama la produsul cutare. Si iti amintesti de pupaza si apoi obiectul care sa-l cumperi. Cand vezi un barbat ca se face de ras, spui ca-i prost, dar cand vezi o "matură" ca-i proasta, razi. In fine, artificii comerciale care țin intre 10/20 de ani apoi ori pui haine mai putine ori implementezi alt artificiu. Acum cel mai ieftin e sa-i dai haine mai putine